نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

این سیستم چگونه کار می کند؟

این سیستم تلفنی با استفاده از صرافی شعبه خصوصی به مشاغل کمک می کند تا هزینه خود را کاهش دهند. با کمک این سیستم، مشاغل مجبور نیستند از هر تلفن موجود در ساختمان تا دفتر مرکزی شرکت تلفن خطی را طی کنند.

نصب PBX: در ابتدا در طول قرن 20، PBX با تکنولوژی آنالوگ کار می کرد، اما امروز دیجیتالی شده است. صرافی های شعبه خصوصی معمول شامل چندین خط تلفن از خارج ساختمان است که در صرافی شرکت خاتمه می یابد. همچنین شامل چندین خط داخلی است که منجر به تعویض گوشی های داخلی می شود. از رایانه ای استفاده می شود که تماس ها را مدیریت می کند و آنها را بر اساس شماره گرفته شده به یک خط به خط دیگر سوئیچ می کند. این سانترال دیجیتال به اپراتور انسانی احتیاج ندارد.

VoIP برای سانترال چیست؟

فناوری VoIP پروتکل Voice Over Internet است و برخی از مبادلات به این فناوری متکی هستند. این سیستم تماس های تلفنی را به بسته های داده تبدیل کرده و سپس آنها را از طریق شبکه رایانه ای ارسال می کند. در مقایسه با PBX معمولی، VoIP هزینه اضافی را کاهش می دهد زیرا این شرکت می تواند به جای دو شبکه، از یک شبکه برای تماس تلفنی و داده استفاده کند. PBX دارای یک سرور مرکزی است و نه یک تابلوی مرکزی. تلفن های موجود در دفتر دارای نرم افزار و سخت افزار خاصی برای اتصال به سرور هستند.

PBX مجازی: برای راه اندازی صرافی داخل ساختمان مشاغل الزامی نیست زیرا PBX مجازی این مسئولیت را به شرکت دیگری واگذار می کند. وقتی شرکت دیگر خدمات PBX را ارائه می دهد، مزایای زیادی را به همراه دارد. شما محدودیت محدودیتی در تعداد خطوط ندارید و در صورت لزوم می توانید تعداد بیشتری داشته باشید. PBX مجازی به سیستم های PBX میزبان نیز معروف است.

این مطلب را از دست ندهید   ارائه دهنده VoIP

ارائه دهنده بهترین سیستم EPABX کیست؟

TEAM TELESYSTEMS یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم مخابراتی در 20 سال گذشته است. این تیم سخت کوش با موفقیت بیش از 2 میلیون سیستم تلفنی تجاری، شامل نامه صوتی، سرورهای ایمیل، سیستم های امنیتی و همچنین محصولات کنفرانس صوتی و تصویری را نصب کرده است. تیم حرفه ای TEAM TELESYSTEMS دارای گواهینامه است و زمینه های زیادی را که امروزه راه حل های امنیتی، ارائه، تلفن و کنفرانس را تشکیل می دهند، می شناسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =