نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

Samsung OfficeServ 7030 PABX

Samsung OfficeServ 7030 PABX به کسب و کارهای کوچک مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته استاندارد و اختیاری را ارائه می دهد. برای سهولت استفاده، بیشتر ویژگی ها را می توان با یک لمس ساده یک دکمه استفاده کرد، که به کاربران امکان دسترسی سریع به قابلیت های جامع سیستم را می دهد.

ویژگی های کلی

  • متصدی خودکار، توزیع تماس یکنواخت (UCD) و صف نوبت مکالمه با پیام های راحتی اطمینان از رسیدگی م callsثر به تماس ها را تضمین می کند.
  • با استفاده از پروتکل های استاندارد SIP در صنعت، تنه IP مقرون به صرفه ای دارد
  • استقرار برنامه های افزودنی IP برای کارگران از راه دور و / یا دفاتر دیگر آسان است
  • WiFi برای صدا و داده بی سیم
  • قابلیت برنامه های افزودنی تلفن همراه اجازه می دهد تلفن های همراه (یا شماره های دیگر) به طور یکپارچه با تلفن های رومیزی جفت شوند

انعطاف پذیر و آسان برای رشد

Samsung OfficeServ 7030 PABX بسیار انعطاف پذیر است و می تواند با شما رشد کند، بنابراین چه یک کسب و کار واحد داشته باشید و چه سایت های مختلفی، سامسونگ 7030 همان قدرت و مزایای سیستم های تلفن بزرگتر و بسیار گران تر را به شما ارائه می دهد.

گوشی های بصری

Samsung OfficeServ 7030 PABX از طیف وسیعی از گوشی های بی سیم ارگونومیک، دیجیتال و IP شیک، با کاربرد آسان پشتیبانی می کند تا نیازهای دقیق هر کاربر را تأمین کند – از برقراری تماس تا دریافت تماس، انتقال به ناوبری ساده از طریق لیست گسترده ای از ویژگی های سیستم.

این مطلب را از دست ندهید   آشنایی با 3 سیستم رایج سانترال

تلفیق پست صوتی و ایمیل

پیام صوتی سامسونگ امکانات پیشرفته پیام رسانی را ارائه می دهد و با اجازه گذاشتن پیام های صوتی در هنگام مشغله کار یا خارج از دفتر کار، کاربران را کنترل می کند. کاربران می توانند سلام شخصی خود را برای شرایط مختلف (مشغول، بدون پاسخ، خارج از دفتر، در روزهای تعطیل و غیره) ضبط کنند

پست صوتی سامسونگ یک قدم جلوتر می رود، به کاربران امکان می دهد هوشمندانه با احوالپرسی های مختلف تماس گیرنده ها را هدایت کنند و مسیریابی تماس را براساس زمان روز، روز هفته، شناسه تماس گیرنده و DDI (Direct Indial) انجام دهند.

ویژگی تلفیق ایمیل ابزار نهایی را برای دسترسی و مدیریت پیام های صوتی و ایمیل ها به طور مستقیم از صندوق ورودی ایمیل به کاربران می دهد. چه در جاده و چه در محل کار، کاربران می توانند پیام های صوتی و ایمیل را با سهولت و کارایی دریافت، پاسخ دهند، انتقال و ارسال کنند.

متصدی خودکار

تماس های ورودی هرگز منتظر پاسخگویی با سامسونگ خودکار نگه نمی دارند. متصدی خودکار می تواند به طور همزمان به چندین تماس پاسخ دهد، و برای هر برنامه افزودنی یا بخش استقبال مختلفی ارائه دهد.

Auto Attendant می تواند به عنوان خط مقدم سازمانهای شما برای اولین نقطه تماس مشتریان یا به عنوان سرریز پذیرایی در دوره های اوج فعالیت کند.

یکپارچه سازی فناوری رایانه

مجموعه برنامه های Samsung OfficeServ CTI طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد که استفاده و سفارشی سازی OfficeServ 7030 شما را آسان می کند. برنامه های OfficeServ Communicator، Easyyset و Manager با تمام سیستم های جدید Samsung OfficeServ 7030 PABX در دسترس هستند. OfficeServ 7030 سازگار با Microsoft TAPI است و بنابراین با طیف گسترده ای از برنامه های استاندارد CTI صنعت سازگار است.

این مطلب را از دست ندهید   آشنایی با PBX Web Interface
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پانزده =