نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

PBX در مقابل VoIP بهترین انتخاب برای SMB ها

میانگین حقوق مدیر IT بیش از 107،000 دلار در سال است. این خیلی بیشتر از بودجه بازاریابی اکثر مشاغل کوچک است.

فقط به همین دلیل، سیستم های PBX پیش فرض برای SMB ها از میز خارج شده اند و پرنس ریچ از Rich Technology Group موافقت می کند. در ویدئوی زیر، وی تفاوت های منحصر به فرد PBX با VoIP و VoIP و اینکه چگونه مشاغل محلی می توانند با جابجایی به دومی هزینه ها را کاهش دهند، توضیح می دهد.

Nextiva یک طرح اساسی و آسان برای استفاده برای SMB ها ارائه می دهد که از 20 دلار برای کاربر در ماه شروع می شود. با داشتن ویژگی های پیشرفته کمتر، کار با سیستم تلفن جدید آسان است.

1

PBX در مقابل VoIP بهترین انتخاب برای شرکت ها

بنابراین اگر VoIP بهترین انتخاب برای SMB ها است، به این معنی است که PBX بهترین انتخاب برای شرکت ها است؟

نه خیلی سریع. مطمئناً، بنگاه ها بودجه و زیرساختی برای نصب و مدیریت سیستمهای PBX پیش فرض برای کلیه دفاتر خود دارند.

اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که نصب اینترانت هر دفتر جزیره ای است. می توان یک ارتباط واضح بین دفاتر در سراسر کشور ایجاد کرد.

اما برای رفع این مشکل لازم نیست کاملاً تغییر وضعیت دهید. IP PBX متصل به VoIP از طریق SIP trunking یک گزینه عالی برای شرکت های دارای سیستم PBX موجود است. این اجازه می دهد تا شما خود را جمع کنید

راه حل PBX سازمانی Nextiva می تواند به اتصال سیستم های مختلف اداری کمک کند. این داده های صوتی را متمرکز می کند و گزارش های شفافی را برای مدیران شما به ارمغان می آورد. با داشتن داده های بین اداری در یک مکان، C-suite شما دید بهتری از عملکرد کسب و کار می یابد.

این مطلب را از دست ندهید   تفاوت PBX و سوئیچ PSTN

آماده هستید که ارتباطات تجاری خود را به قرن 21 برسانید؟

PBX و VoIP دارای بسیاری از ویژگی ها و مزایای یکسان هستند. تفاوت واقعی در مقیاس پذیری، هزینه ها، تعمیر و نگهداری، همکاری بین دفتری و داده های متمرکز است.

اینجاست که VoIP و میزبان PBX میزبان واقعاً می درخشند. اگر تمام ویژگی های PBX استاندارد (با برخی ویژگی های خاص VoIP) را با هزینه کم می خواهید، راه حل های PBX میزبان Nextiva را بررسی کنید.

برای شرکت هایی که از قبل PBX در محل خود دارند، لازم نیست به یکی یا دیگری رضایت دهید. با استفاده از SIP trunking می توانید تمام مزایای VoIP را بدون نیاز به نصب سیستم جدید از ابتدا دریافت کنید. از مزایای هر دو بهره مند شوید و یک شریک جدید قابل اعتماد در ارتباطات بدست آورید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 10 =