نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

PBX کسب و کار کوچک

امروزه سیستم های تلفنی PBX مشاغل کوچک به طور فزاینده ای پیچیده تر شده اند. در اینجا یک مقایسه سریع از سیستم PBX تجارت کوچک و یک سیستم ارتباطات متحد است که ترکیبی از PBX پروتکل اینترنت (IP) و سایر ویژگی ها است.

یک PBX معمولی برای تجارت کوچک

به طور سنتی، PBX تجارت کوچک (Exchange Branch Private Branch) یک سیستم سوئیچینگ تلفنی است که تماس های ورودی و خروجی کاربران داخلی شرکت را مدیریت می کند. یک سانترال به سیستم تلفن عمومی متصل است و تماس های ورودی را به طور خودکار به پسوندهای خاص هدایت می کند. همچنین چندین خط را به اشتراک می گذارد و مدیریت می کند. یک سیستم PBX مشاغل کوچک معمول شامل خطوط تلفن خارجی و داخلی است. یک سرور رایانه ای که سوئیچینگ و مسیریابی تماس را مدیریت می کند. و یک کنسول برای کنترل اداری.

تلفن سانترال کوچک مبتنی بر IP

یک سانترال IP می تواند هر کاری را که یک سانترال سنتی کوچک می تواند انجام دهد و موارد دیگر انجام دهد. این سوئیچینگ و اتصال Voice over IP و همچنین تماس های ثابت را انجام می دهد.

PBX معمولی به دو شبکه احتیاج دارد، یکی برای داده و دیگری برای صدا. سیستم IP PBX روی شبکه داده IP کار می کند که باعث صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت شبکه می شود.

با استفاده از IP PBX می توانید از تلفن های IP، تلفن های نرم افزاری (که به سخت افزار تلفن دیگری احتیاج ندارند، فراتر از رایانه و هدست میکروفون) و بسیاری از برنامه های پیشنهادی که می توانید با تلفن های همراه همراه استفاده کنید، استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید   مهم ترین ویژگی های سیستم PBX

ارتباطات یکپارچه: IP PBX و موارد دیگر

مشاغل کوچک برای پشتیبانی از گردش کار خاص خود به ویژگی های ویژه ای نیاز دارند. Unified Communications Manager Express از سیسکو سیستمز به طور خاص برای مشاغل کوچک طراحی شده است. این یک PBX IP با ویژگی های تلفنی قوی را ترکیب می کند که سیستم های تلفنی سنتی نمی توانند ارائه دهند.

Unified Communications Manager Express مقرون به صرفه، قابل اعتماد، کامل و استقرار، مدیریت و نگهداری آن آسان است. این به مشاغل کوچک کمک می کند تا هزینه های ارتباطات و مدیریت شبکه را به طرز چشمگیری کاهش دهند، همکاری را افزایش دهند، بهره وری را بهبود بخشند و موارد دیگر.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 16 =